Liigu sisu juurde
Tagasi blogisse

Teisaldamine, pikendamine, vaheseinad

By Finest-Hall

PVC halli pikendamine
PVC halli teisaldamine
PVC halli vaheseinad

PVC hall on väga paindlik ja erinevate võimalustega laohoone. Ettevõtete vajadused, ärimudel, mahud ja lao eripära võivad muutuda, olenemata sellest, kui hoolikalt oma algne ladu läbi mõeldakse.

Enamus püsihooned/laod ei ole hiljem väga lihtsasti muudetavad, kuid PVC halliga on asi väga lihtne.

Teisaldamine

Kui ettevõttel on vaja kolida uuele pinnale/territooriumile, siis tavaliselt ladu kaasa võtta ei ole võimalik. PVC hall seevastu on väga lihtsasti demonteeritav ja ümber kolitav, mistõttu saab ettevõte kolides selle kaasa võtta.

Pikendamine

Kui ettevõttel mahud suurenevad, vajatakse mahukamat laopinda, siis tavapäraselt on vaja ehitada uus laohoone, mis teeb territooriumil oleva logistika üldjuhul keerulisemaks. PVC halli puhul on lao pikendamine väga lihtne, vaja on pikendada alusplats ja hoonet saab pikendada kasvõi mitusada meetrit. Sellisel juhul on vaja mõelda ümber logistika hoone sees, paigutada ümber riiuleid, vms ja pääsete lihtsa vaevaga.

Vaheseinad

Kui Teil on betoonseintega ladu, mis on vaja äri muutudes teha sektsioonideks, siis betoonist/plokkidest/müürikividest seinte tegemine on väga kulukas ja aeganõudev. PVC halli  on aga asi väga lihtne, hoonet sektsioonideks teha ei ole kulukas ja see ei nõua palju aega ja planeerimist.

PVC halli tootjatel on olemas hoone mudel, seal projekteeritakse seina konstruktsioonid ja õigete mõõtudega kate selliselt, et kohapeal ei ole vaja käia isegi mõõte võtmas. Juhul kui PVC hall pole sama tootja poolt toodetud, tuleb siiski kohapeale tulla ning mõõdud võtta. Kui materjalid valmis, tullakse ja paigaldatakse vaheseinad mõne päevaga ära, ilma, et see segaks ettevõtte igapäevaelu.

NB! Isegi, kui Teil on ladu betoonist, puidust, metallist, või mistahes muust materjalist, on vaheseinad mõistlik teha PVC-st. See on alati kiireim ja soodsaim lahendus.