Liigu sisu juurde

PVC kangas väliskonstruktsioonide jaoks

Kasutame hallide tootmise juures kvaliteetset, praktiliselt hooldusvaba Itaalia, Saksa ja Soome tehaste PVC kangast, mis ületab eluealt paljud teised kattematerjalid. Tegemist on materjaliga, mis vastab järgmisetele nõuetele:

Statistika

DIN 53363 / 550/550 N Rebimistugevus

EN ISO 1421 / DIN 53354 / 4000/4000 N/5cm Tõmbetugevus

SFS-EN 1876-1 Külmakindlus

EN 13501-1 / DIN 4102 C-S2,d0 Tulekindlus

PVC kangas on väga tugev ja tagab kaitse igasuguste ilmastikuolude eest, kuid kui sellega siiski peaks midagi juhtuma, on materjali väga lihtne parandada. Üks ruutmeeter PVC-d kaalub 900 grammi ning kattematerjali saab tellida erinevates värvides ning piltide ja logodega.

PVC laseb läbi piisavalt valgust, mis tagab suvisel ajal kokkuhoiu elektrienergia arvelt. 99% kuumtsingitud teraskonstruktsioonid sobivad nii mere äärde soolase õhu kätte kui raba servale niiskesse kliimasse, sest tsink ei lase metallil rooste minna. PVC katted toodame oma PVC tootmises Õlleköögi Põik 1, Kurna külas.

Veel tooteid

Lisaks PVC hallide kattematerjalidele on meilt võimalik tellida ka järgmist

PVC kardinad

Autotendid

Basseinikatted

Küsi pakkumist

FinEst-Hall

PVC hallid on kiireim, lihtsaim ja soodsaim lahendus Teie tegevuse laiendamiseks, kui vajate ruumi kauba, materjalide või tehnika hoiustamiseks. PVC halli näol on tegemist mobiilse lahendusega, mis tähendab, et seda on lihtne liigutada, teisaldada ja laiendada tuhandete ruutmeetriteni. Kui on näha, et Teie ettevõte areneb kiirelt ning vajab võib-olla juba mõne aasta pärast rohkemat pinda, on otstarbekas ehitada hall võimalusega seda hiljem pikendada. Kui aga juhtub vastupidi ehk Teil kaob vajadus hoone järele, saab selle lihtsa vaevaga maha võtta, edasi müüa ja mujale püstitada.

Pakume täisteenust: projekteerime, toodame, paigaldame, hooldame, teisaldame ja laiendame halle. Kontrollime kõiki etappe ja protsesse oma majas.

Asukohale vastavat lume- ja tuulekoormust arvestades on hallide karkassid tsingitud ja toodetud tugevatest terasprofiilidest, mis muudab konstruktsioonid vastupidavaks ka keerukamatele ilmastikuoludele. Pärast karkassi paigaldust kaetakse hall tulekindla ja vastupidava PVC kattega.
Kasutame ainult kvaliteetseid PVC katteid, mis peavad vastu ilmastikule ning ei ole tuleohtlikud.