FinEst-Hall Baltic OÜ toodangust 50% eksporditakse ning 50% müüakse koduturule, aidates kohalikel ettevõtetel oma äri parandada. Lahendame ruumiprobleeme klientidel nii logistika, tootmise, põllumajanduse, ehituse kui kaubanduse vallas.

Hallide valmistamisel kasutame tule- ja UV-kindlaid katteid, kaaluga 890-900 g/m². Sama tüüpi on võimalik tellida  sisekatted, mille kaaluks on 500-550 g/m².

Meil on suurepärase töökogemusega töötajad, kes on tuttavad kõikide kehtivate reeglite ja eeskirjadega. Tööd teostatakse Teile sobival ajal.

Pakume PVC hallide projekteerimist, tootmist, paigaldust, hooldust, teisaldamist ja laiendamist

Teenused

FinEst-Hall

FinEst-Hall on PVC hallide tootmise, paigaldamise ja hooldusega tegelev ettevõte, mis omab kogemusi omal alal juba aastast 2005. PVC hallid on kiireim, lihtsaim ja soodsaim lahendus Teie tegevuse laiendamiseks, kui vajate ruumi kauba, materjalide või tehnika hoiustamiseks.

Valmistame vastavalt kliendi soovile tootmis- või laohalle kui ka muid PVC tooteid alustades PVC kardinatest ja lõpetades basseini katetega. Pakume täisteenust: projekteerime, toodame, paigaldame, hooldame, teisaldame ja laiendame halle. Asukohale vastavat lume- ja tuulekoormust arvestades on hallide karkassid tsingitud ja toodetud tugevatest terasprofiilidest, mis muudab konstruktsioonid vastupidavaks ka keerukamatele ilmastikuoludele. Pärast karkassi paigaldust kaetakse hall tulekindla ja vastupidava PVC kattega.

PVC halli näol on tegemist mobiilse lahendusega, mis tähendab, et seda on lihtne liigutada, teisaldada ja laiendada tuhandete ruutmeetriteni.

Kasutame ainult kvaliteetseid PVC katteid, mis peavad vastu ilmastikule ning ei ole tuleohtlikud.

Vaata referentse