Liigu sisu juurde
Tagasi blogisse

Saa kasu kaasaegse tööstusettevõtte kasvuloost

By Finest-Hall

Tehase seinad on püsti, katus peal ja koos on üle poole seadmete investeeringust!

Loe kampaaniast lähemalt SIIT!

Detsembris andsime teada, et ehitame 5,5 miljonit maksma mineva FinEst-Hall Factory PVC hallide tehase. Tänaseks on juba 70% tehasest valmis, ehitamine käib hoogsalt ja planeerime tootmise uues majas käivitada 2021. aasta aprilli jooksul.

Meil on hea uudis: tänaseks oleme sõlminud lepinguid pea 25 000 m2 PVC hallide ehitamiseks selle aasta esimeses pooles.

Nõudlus PVC hallide järgi on endiselt kasvamas nii Balti riikides kui ka Skandinaavias. PVC hall on analoogsete hoonetega võrreldes kiirem ja soodsam lahendus ning jätab ka väiksema ökoloogilise jalajälje.

Jaanuari alguseks oleme Fundwise’i investorite toel kogunud üle poole seadmete investeeringuks plaanitud summast, 200 000 eurot. Soetame uued seadmed, laiendame müüki ja kasvatame aastakäibe 10 miljoni euroni. Uues tehases paraneb tootmislogistika ja läbi digitaliseerimise, automatiseerituse vähenevad tootmiskulud ning prognoosime olulist kasumi kasvu.

Kutsume meie kasvust kasu saama ning tegema investeeringut valmivasse tehasesse. Pakume investoreile võimalust saada osa dividenditulust ning omandatud osaluse väärtuse kasvust ajas. Esimesed dividendide väljamaksed tehakse 2023. aastal eelneva aasta eest, dividendideks makstakse esimesel aastal 30% maksude-eelsest kasumist. Tahame, et osakud muutuksid vabalt kaubeldavaiks ja näeme ühe võimalusena First Northi.

Millesse investeerime? Suurim osakaal investeeringus on 1,2 miljonit maksma mineval Itaalia päritolu torulaseril, mis kiirendab senist käsitööd kümme korda. Lisaks ostame metallkonstruktsioonide värvimise liini. Kokku tahame kolme aasta jooksul seadmetesse investeerida 2,84 miljonit eurot, et vähendada tööjõumahukaid protsesse ja toote omahinda.

Kuhu me Eesti suurima PVC hallide tootjana kümne aastaga jõudnud oleme? Oleme tootnud ja paigaldanud üle 200 000 m2 PVC halle Eestis, Soomes, Lätis ja Venemaal. Aastas valmistame umbes 50 000 ruutmeetrit halle. 2019 aasta müügitulu oli 4,6 miljonit eurot. Meie konstruktsioonide valmistamise tehas asub Raplamaal Pahklas, kus anname tööd kokku 30 inimesele.

Investeeri ja saa kasu FinEst-Halli kasvust.

Loe kampaaniast lähemalt SIIT!

Ja veel: kui on huvi suurema osaluse vastu, saab meie tegemistega eksklusiivselt tutvuda uues ja tegutsevas tootmises.

Lugupidamisega

Jaanus Laane, FinEst-Halli juht ja omanik

jaanus.laane@finest-hall.com 

+372 5066 284