Kasutame hallide tootmise juures kvaliteetset, praktiliselt hooldusvaba Saksa ja Soome tehaste PVC kangast, mis ületab eluealt paljud teised kattematerjalid. Tegemist on  materjaliga, mis vastab järgmisetele nõuetele:
  • Rebimistugevus DIN 53363 / 550/550 N
  • Tõmbetugevus EN ISO 1421 / DIN 53354 / 4000/4000 N/5cm
  • Külmakindlus SFS-EN 1876-1
  • Tulekindlus EN 13501-1 / DIN 4102 C-S2,d0

 

PVC kangas on väga tugev ja tagab kaitse igasuguste ilmastikuolude eest, kuid kui sellega siiski peaks midagi juhtuma, on materjali väga lihtne parandada. Üks ruutmeeter PVC-d kaalub 900 grammi ning kattematerjali saab tellida erinevates värvides ning piltide ja logodega.

PVC laseb läbi piisavalt valgust, mis tagab suvisel ajal kokkuhoiu elektrienergia arvelt. 99% kuumtsingitud teraskonstruktsioonid sobivad nii mere äärde soolase õhu kätte kui raba servale niiskesse kliimasse, sest tsink ei lase metallil rooste minna. PVC katted toodetakse Eestis, Raplamaal.

Lisaks hallide kattematerjalile on võimalik meilt tellida ka:

  • PVC kardinaid
  • autotente
  • basseinikatteid

 

 

Vajate PVC kardinat, basseinikatet, autotenti?

FinEst-Hall

FinEst-Hall on PVC hallide tootmise, paigaldamise ja hooldusega tegelev ettevõte, mis omab kogemusi omal alal juba aastast 2005. PVC hallid on kiireim, lihtsaim ja soodsaim lahendus Teie tegevuse laiendamiseks, kui vajate ruumi kauba, materjalide või tehnika hoiustamiseks.

Valmistame vastavalt kliendi soovile tootmis- või laohalle kui ka muid PVC tooteid alustades PVC kardinatest ja lõpetades basseini katetega. Pakume täisteenust: projekteerime, toodame, paigaldame, hooldame, teisaldame ja laiendame halle. Asukohale vastavat lume- ja tuulekoormust arvestades on hallide karkassid tsingitud ja toodetud tugevatest terasprofiilidest, mis muudab konstruktsioonid vastupidavaks ka keerukamatele ilmastikuoludele. Pärast karkassi paigaldust kaetakse hall tulekindla ja vastupidava PVC kattega.

PVC halli näol on tegemist mobiilse lahendusega, mis tähendab, et seda on lihtne liigutada, teisaldada ja laiendada tuhandete ruutmeetriteni.

Kasutame ainult kvaliteetseid PVC katteid, mis peavad vastu ilmastikule ning ei ole tuleohtlikud.